ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri
ViduMedia Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
Hazır Web Paketleri
Hazır E-Ticaret Paketleri
Masaüstü Yazılım Paketleri
CRM Çözümleri
E-Ticaret
Hazır E-Ticaret Paketleri
Özel Dizayn E-Ticaret Sitesi
Web Design
Dinamik Web Sitesi Dizaynı
Statik Web Sitesi Dizaynı
Banner Dizaynı
Intro Dizaynı
Web Programlama
Proje Geliştirme
Danışmanlık ve Eğitim
Eğitim Hizmetleri
Ücretsiz Fizibilite
Sistem Teknik Destek
Google Hizmetleri
AdWords
AdSense
Maps
Analytics
Optimizasyon
Sosyal Medya Hizmetleri
E-Bülten Çözümleri
Fiyat Teklifi ve İş Bitimi Hazırlama Programı (SMALL)
Basit teklif hazırlama ve iş bitimi fiyatlandırmalar için…
Platform: Microsoft Windows Vista, Windows 7       Sürüm: 1.0
50TL + KDV Demo İndir
İşletme Kaydı: Kendi işletmenizi programınıza detaylı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bu sayede hazırlayacağınız herhangi bir fiyat teklifi formunda otomatik olarak işletme bilgileriniz yer alacaktır.

Fiyat Teklifi Hazırlama: Programımız sayesinde müşterilerinize otomatik olarak, hiçbir manuel hesaplama yapmadan fiyat teklifi hazırlayabilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Fiyat teklifi modülümüz Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro para birimlerini desteklemektedir, bu sayede fiyat teklifi formunuzda hangi para birimini kullanmak istiyorsanız, o para birimini kolayca seçebilirsiniz, sistem otomatik olarak fiyat teklifi formunuzdaki hesaplamaları seçtiğiniz para birimine göre yapar. Ayrıca bu modülümüzde sizin seçiminiz doğrultusunda toplam tutarı KDV dahil ya da KDV hariç şeklinde hesaplayabilir ve yine seçenekleriniz doğrultusunda %8 KDV veya %18 KDV seçeneklerimizle otomatik olarak hesaplamalar yaptırabilirsiniz. Sizin sadece ürün adedini, ürün adını ve ürünün adet fiyatını girmeniz yeterlidir, kalan kısmı programımız otomatik olarak yapmaktadır. Bunlara ek olarak fiyat teklifini sunduğunuz müşterinizin bilgilerini de forma girebilir ve çıktıda bu bilgilerin de görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Ayarları: Programımızın ayarlar menüsünde yer alan Kullanıcı Ayarları bölümünde programınıza yeni kullanıcı hesabı (yeni kullanıcı ve şifre) ekleyebilir ya da mevcut kullanıcı hesaplarından dilediğinizi silebilirsiniz. Bu sayede programınız yabancılara ve kötü niyetli kişilere karşı güvende olacaktır.

Yazıcıdan Çıktı Alma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan üreticilerin ve müşterilerin listelerini, müşteri veya üretici bazlı analiz sonucunda listeleri, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini, alınan ve(ya) verilen senetlerinizin listelerini, kayıtlı personel listelerini, izin listelerini, personel bazlı izin analizi sonucunda oluşan listeleri ve fiyat tekliflerinizi geniş seçenek imkanlarıyla sisteminizde yüklü varsayılan yazıcınızdan çıkarma imkanına sahipsiniz.

Microsoft Office Excel'e Aktarma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan üreticilerin ve müşterilerin listelerini, müşteri veya üretici bazlı analiz sonucunda listeleri, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini, alınan ve(ya) verilen senetlerinizin listelerini, kayıtlı personel listelerini, izin listelerini ve personel bazlı izin analizi sonucunda oluşan listeleri sadece bir tıkla Microsoft Office Excel'e aktarma imkanına sahipsiniz.
Ziyabey Cad. No:12/6 Balgat Çankaya/ANKARA
(0 532) 773 50 68
Microsoft Çözüm Ortağı ViduMedia Microsoft Çözüm Ortağı'dır.
"Microsoft Development and Design Partner"
ViduMedia'yı Sosyal Medyada Takip Edin.    
    Copyright © 2013 ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri ViduGroup Companies  ViduMedia Sosyal Medya Ajansı  ViduSec Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri  ViduSoft Yazılım ve Web Teknolojileri