ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri
ViduMedia Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
Hazır Web Paketleri
Hazır E-Ticaret Paketleri
Masaüstü Yazılım Paketleri
CRM Çözümleri
E-Ticaret
Hazır E-Ticaret Paketleri
Özel Dizayn E-Ticaret Sitesi
Web Design
Dinamik Web Sitesi Dizaynı
Statik Web Sitesi Dizaynı
Banner Dizaynı
Intro Dizaynı
Web Programlama
Proje Geliştirme
Danışmanlık ve Eğitim
Eğitim Hizmetleri
Ücretsiz Fizibilite
Sistem Teknik Destek
Google Hizmetleri
AdWords
AdSense
Maps
Analytics
Optimizasyon
Sosyal Medya Hizmetleri
E-Bülten Çözümleri
Firma Fatura ve Çek Takip Programı
Basit cari işlemleri olanlar için…
Platform: Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7       Sürüm: 1.0
150TL + KDV Demo İndir
Firma İşlemleri: Ürün aldığınız firmaları detaylı bir şekilde programınıza kaydedebilir, kaydettiğiniz firmaların bilgilerini silebilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca çalışmış olduğunuz firmaların listesini kolaylıkla inceleyebilir, Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Alış İşlemleri: Ürün alımında kayıtlı olan firmayı otomatik olarak sistemden seçebilir, o firma tarafından kesilen faturayı veya makbuzu veya alış işlemi detaylarını sisteminize kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olan ürün alış işlemlerine ait bilgileri silebilir, güncelleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürün alışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Alış Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan ürün alışlarınızı üretici bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir üreticiden geçmişten o güne kadar hangi tarihte, hangi tutarda, ne kadar ürün alınmış, ödeme tipi, ödeme durumu ve ödeme tarihi nelermiş inceleyebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz ürün alışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Satış İşlemleri: Ürün satışında kayıtlı olan müşterinizi otomatik olarak sistemden seçebilir, o müşteriye yeni bir satış işlemini detaylı olarak ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olan ürün satış işlemlerine ait bilgileri silebilir, güncelleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürün satışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Satış Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan ürün satışlarınızı müşteri bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir müşteriye geçmişten o güne kadar hangi tarihte, hangi tutarda, ne kadar ürün satmışsınız, ödeme tipi, ödeme durumu ve ödeme tarihi nelermiş inceleyebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz ürün satışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Çek İşlemleri: Programımız sayesinde alınan veya verilen çeklerinizi detaylı bir şekilde sisteminize kaydedebilir, bu çekler üzerinde bilgi güncelleme işlemleri yapabilir ve tüm çek takiplerinizi yönetebilir, alınan veya verilen çeklerinizi geniş seçenek imkanlarıyla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı çeklerinizin detaylı listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Hesap Makinesi: Programımızda yer alan dahili hesap makinemiz sayesinde dilediğiniz hesaplamaları yapabilirsiniz.

Kullanıcı Ayarları: Programımızın ayarlar menüsünde yer alan Kullanıcı Ayarları bölümünde programınıza yeni kullanıcı hesabı (yeni kullanıcı ve şifre) ekleyebilir ya da mevcut kullanıcı hesaplarından dilediğinizi silebilirsiniz. Bu sayede programınız yabancılara ve kötü niyetli kişilere karşı güvende olacaktır.

Yazıcıdan Çıktı Alma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan üreticilerin ve müşterilerin listelerini, müşteri veya üretici bazlı analiz sonucunda listeleri, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini, alınan ve(ya) verilen senetlerinizin listelerini, kayıtlı personel listelerini, izin listelerini, personel bazlı izin analizi sonucunda oluşan listeleri ve fiyat tekliflerinizi geniş seçenek imkanlarıyla sisteminizde yüklü varsayılan yazıcınızdan çıkarma imkanına sahipsiniz.

Microsoft Office Excel'e Aktarma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan üreticilerin ve müşterilerin listelerini, müşteri veya üretici bazlı analiz sonucunda listeleri, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini, alınan ve(ya) verilen senetlerinizin listelerini, kayıtlı personel listelerini, izin listelerini ve personel bazlı izin analizi sonucunda oluşan listeleri sadece bir tıkla Microsoft Office Excel'e aktarma imkanına sahipsiniz.
Ziyabey Cad. No:12/6 Balgat Çankaya/ANKARA
(0 532) 773 50 68
Microsoft Çözüm Ortağı ViduMedia Microsoft Çözüm Ortağı'dır.
"Microsoft Development and Design Partner"
ViduMedia'yı Sosyal Medyada Takip Edin.    
    Copyright © 2013 ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri ViduGroup Companies  ViduMedia Sosyal Medya Ajansı  ViduSec Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri  ViduSoft Yazılım ve Web Teknolojileri