ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri
ViduMedia Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
Hazır Web Paketleri
Hazır E-Ticaret Paketleri
Masaüstü Yazılım Paketleri
CRM Çözümleri
E-Ticaret
Hazır E-Ticaret Paketleri
Özel Dizayn E-Ticaret Sitesi
Web Design
Dinamik Web Sitesi Dizaynı
Statik Web Sitesi Dizaynı
Banner Dizaynı
Intro Dizaynı
Web Programlama
Proje Geliştirme
Danışmanlık ve Eğitim
Eğitim Hizmetleri
Ücretsiz Fizibilite
Sistem Teknik Destek
Google Hizmetleri
AdWords
AdSense
Maps
Analytics
Optimizasyon
Sosyal Medya Hizmetleri
E-Bülten Çözümleri
Araç Servisi Bakım ve Yönetim Programı (ULTRA)
Araç servisi ve bakımı sektörü için…
Platform: Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7       Sürüm: 1.0
200TL + KDV Demo İndir
Araç İşlemleri: Servisinize gelen aracı detaylı bir şekilde programınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olan araçların bilgilerini güncelleyebilir, silebilir ya da inceleyebilirsiniz. Programımız sayesinde kayıtlı olan araçların listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir ya da geniş seçenek imkanlarıyla yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Kayıtlı araçlara yapmış olduğunuz bakımları, bakım ekleme modülüyle ekleyebilirsiniz.

Bu kısımda ViduMedia – Araç Servisi Bakım ve Yönetim Programı’nın geniş seçenek imkânlarından faydalanabilirsiniz. Araç ekleme bölümünde Kategori kısmında aşağıdaki seçenekleri bulacaksınız:

· OTOMOBİL
· HAFİF/AĞIR TİCARİ ARAÇ
· MOTOSİKLET
· TARIM MAKİNASI
· İŞ MAKINASI

Kategori’den Otomobil’i seçmeniz durumunda Markalar kısmında 70 marka bulacaksınız.
Kategori’den Hafif/Ağır Ticari Araç’ı seçmeniz durumunda Markalar kısmında 53 marka bulacaksınız.
Kategori’den Motosiklet’i seçmeniz durumunda Markalar kısmında 56 marka bulacaksınız.
Kategori’den Tarım Makinası’nı seçmeniz durumunda Markalar kısmında 13 marka bulacaksınız.
Kategori’den İş Makinası’nı seçmeniz durumunda Markalar kısmında 20 marka bulacaksınız.

Araç Bakım İşlemleri: Kayıtlı olan aracın plakasını otomatik olarak sistemden seçebilir, o araca yaptığınız yeni bakımı detaylı bir şekilde sisteminize kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olan bakımlara ait bilgileri silebilir, güncelleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca bakımların listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Araç Bakım Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan araç bakımlarınızı araç bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir aracın geçmişten o güne kadar hangi tarihte, kim tarafından, hangi tutarda bakım yapılmış, müşterinin ilk etapta dile getirdiği sorun nedir, yapılan bakımlar, uygulanan işlemler, ödeme tipi, ödeme durumu ve araç giriş tarihi tarihi, araç çıkış tarihi vs. nelermiş inceleyebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz araca ait tüm bakımların listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Firma İşlemleri: Mal aldığınız firmaların bilgilerini sisteme kaydedebilirsiniz. Bilgileri güncelleyebilir, silebilir ve kayıtlı firmaları inceleyebilirsiniz.Ayrıca çalışmış olduğunuz firmaların listesini kolaylıkla inceleyebilir, Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Fatura İşlemleri: Mal alımında kayıtlı olan firmayı otomatik olarak sistemden seçebilir, o firma tarafından kesilen faturayı detaylı bir şekilde sisteminize kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olan faturalara ait bilgileri silebilir, güncelleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca faturalarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Fatura Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan faturalarınızı firma bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir firmadan geçmişten o güne kadar hangi tarihte, hangi tutarda fatura kesilmiş, ödeme tipi, ödeme durumu ve ödeme tarihi nelermiş inceleyebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz firmaya ait faturaların listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Çek İşlemleri: Programımız sayesinde alınan veya verilen çeklerinizi detaylı bir şekilde sisteminize kaydedebilir, bu çekler üzerinde bilgi güncelleme işlemleri yapabilir ve tüm çek takiplerinizi yönetebilir, alınan veya verilen çeklerinizi geniş seçenek imkanlarıyla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı çeklerinizin detaylı listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Personel İşlemleri: Sisteminize bünyenizde bulunan personelleri detaylı olarak kaydedebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir araç bakımını hangi personelinizin yaptığını görebilirsiniz. Bu personellerin detaylı listelerini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olan personellerinizin bilgilerini güncelleyebilir, silebilir veya inceleyebilirsiniz.

İzin İşlemleri: Bünyenizde kayıtlı bulunan personellerinizin izin detaylarını sisteminize kaydedebilirsiniz. Bu sayede hangi personelin hangi tarihlerde hangi sebeplerle ve kaç gün izin kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu izinlerin detaylı listelerini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olan izinlerin bilgilerini güncelleyebilir, silebilir veya inceleyebilirsiniz.

İzin Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan izinleri personel bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir personelin geçmişten o güne kadar hangi tarihlerde hangi sebeplerle ve kaç gün izin kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz personelin izinlerini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Hesap Makinesi: Programımızda yer alan dahili hesap makinemiz sayesinde dilediğiniz hesaplamaları yapabilirsiniz.

Kullanıcı Ayarları: Programımızın ayarlar menüsünde yer alan Kullanıcı Ayarları bölümünde programınıza yeni kullanıcı hesabı (yeni kullanıcı ve şifre) ekleyebilir ya da mevcut kullanıcı hesaplarından dilediğinizi silebilirsiniz. Bu sayede programınız yabancılara ve kötü niyetli kişilere karşı güvende olacaktır.

Yazıcıdan Çıktı Alma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan firmaların ve faturaların listelerini, firma bazlı fatura analizi sonucunda oluşan fatura listelerini, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini geniş seçenek imkanlarıyla sisteminizde yüklü varsayılan yazıcınızdan çıkarma imkanına sahipsiniz.

Microsoft Office Excel'e Aktarma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan firmaların ve faturaların listeleri, firma bazlı fatura analizi sonucunda oluşan fatura listelerini, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini sadece bir tıkla Microsoft Office Excel'e aktarma imkanına sahipsiniz.
Ziyabey Cad. No:12/6 Balgat Çankaya/ANKARA
(0 532) 773 50 68
Microsoft Çözüm Ortağı ViduMedia Microsoft Çözüm Ortağı'dır.
"Microsoft Development and Design Partner"
ViduMedia'yı Sosyal Medyada Takip Edin.    
    Copyright © 2013 ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri ViduGroup Companies  ViduMedia Sosyal Medya Ajansı  ViduSec Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri  ViduSoft Yazılım ve Web Teknolojileri