ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri
ViduMedia Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
Hazır Web Paketleri
Hazır E-Ticaret Paketleri
Masaüstü Yazılım Paketleri
CRM Çözümleri
E-Ticaret
Hazır E-Ticaret Paketleri
Özel Dizayn E-Ticaret Sitesi
Web Design
Dinamik Web Sitesi Dizaynı
Statik Web Sitesi Dizaynı
Banner Dizaynı
Intro Dizaynı
Web Programlama
Proje Geliştirme
Danışmanlık ve Eğitim
Eğitim Hizmetleri
Ücretsiz Fizibilite
Sistem Teknik Destek
Google Hizmetleri
AdWords
AdSense
Maps
Analytics
Optimizasyon
Sosyal Medya Hizmetleri
E-Bülten Çözümleri
Flowerks Çiçekçi Yönetim ve Sipariş Programı
Perakende çiçek satışı yapanlar için…
Platform: Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7       Sürüm: 1.0
300TL + KDV Demo İndir
Sipariş İşlemleri: İnternetten, telefon yoluyla veya işletmenizde almış olduğunuz siparişleri detaylı bir şekilde programınıza kaydedebilir, kaydettiğiniz siparişlerin bilgilerini silebilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz siparişlerin listesini kolaylıkla inceleyebilir, Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Fatura Çıktısı İşlemleri: Elde fatura yazmaya son! Programımız sayesinde müşterilerinize kestiğiniz faturaları dilediğiniz kağıt ölçüsü ve tipinde yazıcıyla yazdırabilirsiniz. Üstelik fatura şablonunuzu programımıza anında entegre ediyoruz. (OPSİYONEL PAKETTEDİR.)

Firma İşlemleri: Ürün aldığınız firmaları detaylı bir şekilde programınıza kaydedebilir, kaydettiğiniz firmaların bilgilerini silebilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca çalışmış olduğunuz firmaların listesini kolaylıkla inceleyebilir, Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Alış İşlemleri: Ürün alımında kayıtlı olan firmayı otomatik olarak sistemden seçebilir, o firma tarafından kesilen faturayı veya makbuzu veya alış işlemi detaylarını sisteminize kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olan ürün alış işlemlerine ait bilgileri silebilir, güncelleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürün alışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Alış Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan ürün alışlarınızı üretici bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir üreticiden geçmişten o güne kadar hangi tarihte, hangi tutarda, ne kadar ürün alınmış, ödeme tipi, ödeme durumu ve ödeme tarihi nelermiş inceleyebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz ürün alışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Müşteri İşlemleri: Ürün sattığınız müşterileri detaylı bir şekilde programınıza kaydedebilir, kaydettiğiniz müşterilerin bilgilerini silebilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca çalışmış olduğunuz müşterilerin listesini kolaylıkla inceleyebilir, Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ürün Satış İşlemleri: Ürün satışında kayıtlı olan müşterinizi otomatik olarak sistemden seçebilir, o müşteriye yeni bir satış işlemini detaylı olarak ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olan ürün satış işlemlerine ait bilgileri silebilir, güncelleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürün satışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Ödeme-Tahsilat & Girdi-Çıktı Hesap Takibi: Firmalara olan borçlarınızı, ödeme işlemlerinizi, müşteriden alacaklarınızı, tahsilat işlemlerinizi programımız sayesinde rahatlıkla takip edebilirsiniz. Müşteri ya da Üretici hesap özetlerinizi görebilir, detaylı girdi-çıktı işlemlerinizi dilerseniz MS Office Excel'e aktarabilir ya da geniş seçenek imkanlarıyla yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Ürün Satış Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan ürün satışlarınızı müşteri bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir müşteriye geçmişten o güne kadar hangi tarihte, hangi tutarda, ne kadar ürün satmışsınız, ödeme tipi, ödeme durumu ve ödeme tarihi nelermiş inceleyebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz ürün satışlarınızın listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Banka İşlemleri: Firmanız ya da şahsınız adına bulunan VADELİ-VADESİZ, TL-USD-EURO cinsi banka hesaplarınızı programınıza kaydedip, hesaplara bütün giriş işlemlerinizi ve hesaplardan bütün çıkış işlemlerinizi kaydedebilirsiniz. Hesap özetlerinizi görebilir, detaylı banka özetlerinizi ve işlemlerinizi dilerseniz MS Office Excel'e aktarabilir ya da geniş seçenek imkanlarıyla yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Çek İşlemleri: Programımız sayesinde alınan veya verilen çeklerinizi detaylı bir şekilde sisteminize kaydedebilir, bu çekler üzerinde bilgi güncelleme işlemleri yapabilir ve tüm çek takiplerinizi yönetebilir, alınan veya verilen çeklerinizi geniş seçenek imkanlarıyla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı çeklerinizin detaylı listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Senet İşlemleri: Programımız sayesinde alınan veya verilen senetlerinizi detaylı bir şekilde sisteminize kaydedebilir, bu senetler üzerinde bilgi güncelleme işlemleri yapabilir ve tüm senet takiplerinizi yönetebilir, alınan veya verilen senetlerinizi geniş seçenek imkanlarıyla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı senetlerinizin detaylı listesini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

Personel İşlemleri: Sisteminize bünyenizde bulunan personelleri detaylı olarak kaydedebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir ürün alışını veya satışını hangi personelinizin yaptığını görebilirsiniz. Bu personellerin detaylı listelerini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olan personellerinizin bilgilerini güncelleyebilir, silebilir veya inceleyebilirsiniz.

İzin İşlemleri: Bünyenizde kayıtlı bulunan personellerinizin izin detaylarını sisteminize kaydedebilirsiniz. Bu sayede hangi personelin hangi tarihlerde hangi sebeplerle ve kaç gün izin kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu izinlerin detaylı listelerini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olan izinlerin bilgilerini güncelleyebilir, silebilir veya inceleyebilirsiniz.

İzin Analizi: Geniş seçenek imkanlarıyla kayıtlı olan izinleri personel bazlı olarak arayabilir ve analizini yapabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz herhangi bir personelin geçmişten o güne kadar hangi tarihlerde hangi sebeplerle ve kaç gün izin kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca analiz ettiğiniz personelin izinlerini Microsoft Office Excel'e aktarabilir veya yazıcıdan geniş seçenek imkanlarıyla çıktısını alabilirsiniz.

İşletme Kaydı: Kendi işletmenizi programınıza detaylı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bu sayede hazırlayacağınız herhangi bir fiyat teklifi formunda otomatik olarak işletme bilgileriniz yer alacaktır.

Fiyat Teklifi Hazırlama: Programımız sayesinde müşterilerinize otomatik olarak, hiçbir manuel hesaplama yapmadan fiyat teklifi hazırlayabilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Fiyat teklifi modülümüz Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro para birimlerini desteklemektedir, bu sayede fiyat teklifi formunuzda hangi para birimini kullanmak istiyorsanız, o para birimini kolayca seçebilirsiniz, sistem otomatik olarak fiyat teklifi formunuzdaki hesaplamaları seçtiğiniz para birimine göre yapar. Ayrıca bu modülümüzde sizin seçiminiz doğrultusunda toplam tutarı KDV dahil ya da KDV hariç şeklinde hesaplayabilir ve yine seçenekleriniz doğrultusunda %8 KDV veya %18 KDV seçeneklerimizle otomatik olarak hesaplamalar yaptırabilirsiniz. Sizin sadece ürün adedini, ürün adını ve ürünün adet fiyatını girmeniz yeterlidir, kalan kısmı programımız otomatik olarak yapmaktadır. Bunlara ek olarak fiyat teklifini sunduğunuz müşterinizin bilgilerini de forma girebilir ve çıktıda bu bilgilerin de görünmesini sağlayabilirsiniz.

Hesap Makinesi: Programımızda yer alan dahili hesap makinemiz sayesinde dilediğiniz hesaplamaları yapabilirsiniz.

Kullanıcı Ayarları: Programımızın ayarlar menüsünde yer alan Kullanıcı Ayarları bölümünde programınıza yeni kullanıcı hesabı (yeni kullanıcı ve şifre) ekleyebilir ya da mevcut kullanıcı hesaplarından dilediğinizi silebilirsiniz. Bu sayede programınız yabancılara ve kötü niyetli kişilere karşı güvende olacaktır.

Yazıcıdan Çıktı Alma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan üreticilerin ve müşterilerin listelerini, müşteri veya üretici bazlı analiz sonucunda listeleri, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini, alınan ve(ya) verilen senetlerinizin listelerini, kayıtlı personel listelerini, izin listelerini, personel bazlı izin analizi sonucunda oluşan listeleri ve fiyat tekliflerinizi geniş seçenek imkanlarıyla sisteminizde yüklü varsayılan yazıcınızdan çıkarma imkanına sahipsiniz.

Microsoft Office Excel'e Aktarma Fonksiyonu: Programınızda kayıtlı olan üreticilerin ve müşterilerin listelerini, müşteri veya üretici bazlı analiz sonucunda listeleri, alınan ve(ya) verilen çeklerinizin listelerini, alınan ve(ya) verilen senetlerinizin listelerini, kayıtlı personel listelerini, izin listelerini ve personel bazlı izin analizi sonucunda oluşan listeleri sadece bir tıkla Microsoft Office Excel'e aktarma imkanına sahipsiniz.
Ziyabey Cad. No:12/6 Balgat Çankaya/ANKARA
(0 532) 773 50 68
Microsoft Çözüm Ortağı ViduMedia Microsoft Çözüm Ortağı'dır.
"Microsoft Development and Design Partner"
ViduMedia'yı Sosyal Medyada Takip Edin.    
    Copyright © 2013 ViduMedia Yazılım ve Web Teknolojileri ViduGroup Companies  ViduMedia Sosyal Medya Ajansı  ViduSec Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri  ViduSoft Yazılım ve Web Teknolojileri